Články

27.05. 2019

Doba komfortu, nebo doba uspěchaná?

Žijeme v době, kdy je vše možné a zázraky se dějí na počkání. Avšak naše tělo má jiná měřítka, nedokáže se z porodu zregenerovat za hodinu. Ani vlasy upálené odbarvováním nedorostou za týden. Vše má svůj čas a specifický postup řešení.

24.04. 2019

Vliv těhotenství a porodu na naše vlasy

Chystáte se otěhotnět a máte problémy s vlasy? Nebojte se své problémy, ale i plány na stravování a všeobecnou přípravu na těhotenství, řešit s odborníkem. Ve většině případů však není potřeba se obávat, jde o přirozený biologický proces, který vyvolává změna hladiny hormonů a kterému lze prevencí předcházet.

15.02. 2019

Kouzlo jménem detoxikační peeling

Tak jako peeling na tělo slouží i vlasový peeling k očistě pokožky od odumřelých kožních buněk i k hloubkovému čištění, čímž podporuje okysličování pokožky a zpomaluje tak stárnutí. Zbaví naši hlavu nepříjemné tíhy, svědění, lupů a dalších problémů.

01.02. 2019

Padání vlasů

Běžný život vlasu trvá 2–6 let a stále se opakuje: z jednoho vlasového lůžka vyrůstá za normální situace po vypadnutí vždy vlas nový.Za standardní vypadávání se
považuje 20–80 vlasů denně při jejich úpravě, česání a mytí. Mějte ale na paměti, že množství vypadaných vlasů se jeví jinak u dlouhých střihů a jinak u krátkých.