O nás

Společnost Clinical s.r.o. sídlící v Praze 8 Kobylisích nabízí nejen služby z oblasti trichologie, ale i ze široké škály celkové péče o zdraví.

Majitelkou společnosti Clinical s.r.o. je Lenka Kašpaříková, jejíž životopis už při převzetí původní firmy Alemau s.r.o. v roce 2011 obsahoval pětiletou praxi s prodlužováním vlasů. Poté se stala školitelkou pro speciální techniku prodlužování vlasů pomocí pásků a produktů firmy hairtalk Extensions. Svojí povahou řešit problémy komplexně přispěla k rozvoji společnosti a rozšířila její nabídku o trichologické vyšetření i prodej trichologických a prověřených kosmetických přípravků na vlasy. Clinical je v současné době výhradním dovozcem a distributorem exkluzivních trichologických přípravků a vlasové kosmetiky italské společnosti Vivipharma pro Českou republiku a Slovensko.

Pražská trichologická poradna s názvem Clinical Hair&Health Vlasové centrum a klinika zdraví poskytuje kompletní péči o vaše vlasy, a to vyšetřením trichologickou mikrokamerou, doporučením vhodných přípravků a následnými konzultacemi. V klidném a harmonickém prostředí se o vás postará speciálně proškolený personál. Do služeb, které zde můžete využít, zařadila Lenka Kašpaříková postupně i vyšetření z živé kapky krve v temném poli mikroskopu, čili Darkfield diagnostiku a výživové poradenství – včetně Komplexního programu úpravy metabolismu Metabolic balance, dále zde najdete kadeřnické služby spolu s prodlužováním vlasů a poradenstvím v oblasti příčesů a tupé. V prostorách poradny navíc nabízíme fyzioterapeutické a psychoterapeutické poradenství a další služby.

V roce 2017 společnost Clinical s.r.o. vytvořila nové zázemí pro své rozrůstající se klientské portfolio – Clinical Hair&Health Trichologickou poradnu v Brně. Ta zatím nabízí komplexní trichologické poradenství včetně prodeje přípravků na vlasy a také vyšetření z kapky krve. Služby této poradny pro vás budeme postupně rozšiřovat.

V dnešní době spolupracuje Clinical s.r.o. s 28 trichology po celé České republice a na Slovensku, z nichž 5 působí přímo v pražské poradně a 1 v brněnské. Do budoucna bychom rádi rozšířili své služby tak, aby odpovídaly množství přibývajících klientů a poptávce po zdravých a krásných vlasech. Chceme obohatit nabídku o další metody péče o vlasy a zároveň rozšířit také péči o zdraví člověka jako celek. Naším dlouhodobým cílem je otevírat nové pobočky a provozovat trichologické poradny ve více městech.

Chceme pozvednout péči o vlasy a zdraví o stupínek výš.